IH_logotyp

Informator Handlowy Zaopatrzeniowiec

20-722 Lublin, ul. Roztocze 5/5
tel. 81 535 0940, fax 81 535 09595
e-mail: [email protected]

Nasze wydawnictwa

„Fachowiec Lubelski” to pismo przygotowane z myślą o regionalnych firmach wykonawczych – profesjonalistach, którzy zawodowo zajmują się budową, wykończeniem i remontowaniem oraz wyposażeniem domów i innych obiektów.

„Fachowiec Lubelski” jest odpowiedzią na rodzącą się w ostatnim czasie rynkową potrzebę profesjonalizacji, specjalizacji i wysokojakościowego wykonawstwa, które to czynniki – w naszym przekonaniu – warunkować będą w najbliższych latach rozwój branży budowlanej. Nowym tytułem chcemy nie tylko dać sygnał, że lubelski fachowiec – niezależnie od dziedziny, w której działa – w zakresie swojej wiedzy i umiejętności zda egzamin w trudnych rynkowych realiach i sprosta oczekiwaniom wymagających klientów. Chcemy również spojrzeć bardziej perspektywicznie, a tym samym wyznaczyć pewne kierunki i trendy, bez uwzględnienia których jakikolwiek postęp i rozwój będzie niemożliwy. Zdajemy sobie sprawę, że – wspólnie – czeka nas wiele do zrobienia, ale miast tylko załamywać ręce i narzekać, przystępujemy do działania, zachęcając wszystkich ceniących jakość i profesjonalizm do współpracy.

„Fachowiec Lubelski” to pismo silnie związane z lokalną społecznością i pod tym kątem mocno sprofilowane. Już sam tytuł oddaje w pełni zawartość pisma. Szczególny nacisk kładziemy bowiem na prezentowanie treści, których znakiem rozpoznawczym jest fachowość, kompetencja, profesjonalizm… Wśród zaproponowanych przez nas tematów znajdą się artykuły techniczne oraz porady prawne i marketingowe. Priorytetem są dla nas ważne społecznie tematy dotyczące lubelskiej społeczności firm i osób związanych z szeroko rozumianą branżą budowlano-instalacyjno-wykończeniową. Całość uzupełnią aktualne wiadomości z życia branży, informacje o nowościach, firmowych szkoleniach i promocjach.

 

Pismo jest kontynuacją kwartalnika „Twój Poradnik Budowlany”, obecnego na budowlanym rynku lubelskim od 10 lat. Kierowane jest przede wszystkim do inwestora indywidualnego, któremu dostarcza praktycznych informacji o materiałach, technologiach, firmach działających na Lubelszczyźnie, a także porad z zakresu prawa budowlanego. Poruszane tematy są zawsze bliskie problemom, z jakimi spotyka się każdy, kto planuje budowę lub remont domu czy mieszkania, bądź jest już w trakcie realizacji tych prac. Ta szeroko rozbudowana warstwa poradniczo-informacyjna wyróżnia go spośród innych wydawnictw regionalnych.

 

swiat_kominkow_logo

To pismo poświęcone w całości kominkom, począwszy od ciekawostek historycznych i artykułów poglądowych przez zagadnienia estetyczne po problemy techniczne, rozwiązania materiałowe, regulacje prawne i kontakty z branżą. Pismo skierowane jest zarówno do wykonawców, którym dostarcza informacji o nowinkach rynkowych i najnowszych propozycjach estetycznych, jak i do osób zainteresowanych zakupem kominka lub korzystającym już z tego sposobu ogrzewania i podnoszenia atrakcyjności wnętrza domu. Nakład w ilości 20 tysięcy egzemplarzy dystrybuowany przez znane sieci kolporterskie dostępny jest przede wszystkim w sklepach budowlanych i dobrych punktach sprzedaży prasy. Aż 150 kolorowych stron rzetelnych informacji, fachowych porad i ciekawych pomysłów dotyczących kominków.